Плис - ставете го на ya - винил
  • Ново

Плис - ставете го на ya - винил

DEN 135.52

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Експлицитна верзија. Ова е втор и трет сингл од третиот албум на раперот Плис Сертифициран од злато, DA Recial. Песната ја стави на YA карактеристики на Крис Ј. Другиот сингл го сака тоа, треба да ја има Ашанти со експлицитна верзија на албумот. Двете песни се три верзии : радио, изменета верзија на албумот плус инструментална. Експлицитна верзија. Ова е втор и трет сингл од третиот албум на раперот Плис Сертифициран од злато, DA Recial. Песната „Ставете ја на ya“ се одликува со Крис Ј. Другиот сингл е „Сакај го тоа, треба“ со Ашанти со експлицитна верзија на албумот. Двете песни се три верзии : радио, изменета верзија на албумот плус инструментална.