Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM
  • Ново

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

DEN 159.52

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Pop Grip со заменлив врв; Затворете го станот на зафатот, притиснете надолу, пресврт 90 степени за да го размените горниот дел за друг дизајн или да го извадите целосно за можностите за безжично полнење. Нуди безбеден зафат за да можете да порачувате со едната рака, да снимите подобри фотографии и да гледате видеа без раце. Дизајните овозможуваат лесна размена. Безжично полнење компатибилно преку лесно отстранување на поптопот. Повторно и се држи до повеќето уреди и случаи (но може да не се придржуваат кон силиконски или водоотпорни случаи). Pop Grips се компатибилни со сите производи за зафаќање на Pop Sockets. Димензии : 38,82 мм дијаметар x 7,77 мм ч и 24,3 мм ч се проширија.