Единствена автомобилска амортизација на задниот шок 2004 година- Форд Ф150, 252110
  • Ново

Единствена автомобилска амортизација на задниот шок 2004 година- Форд Ф150, 252110

DEN 1.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Единствениот автомобилски заден амортизер за заден шок 2004-2010 Ford F150, 252110 е подготвен за инсталирање без потребни специјални алатки. Времето на инсталација е намалено од 4 часа на помалку од 1 час и понуди чувство за премија за возење. Fits 2004-2010 Ford F-150, 2006-2008 Lincoln Mark Lt. Оригинална опрема за замена на стилот на опрема. Палто за заштита на фосфор. Не се потребни посебни алатки. Само 4 WD модел. Ја исклучува суспензијата на торзијата.