Без граници јуниори плус големина клуч за клучеви за бебиња
  • Ново

Без граници јуниори плус големина клуч за клучеви за бебиња

DEN 0.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Барате врв што можете да го облечете или долу? Не гледајте подалеку од ова симпатично бебе од без граници. Стил на вклопување и флаер со длабок V-врат и О-прстен во центарот, овој женски, проток изглед ја размачкува вашата фигура и парови совршено со сè, од фармерки до панталони. Само на. Материјал : 100% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Fit : Fit и Flare. Деколте : V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Лесна ткаенина; Предниот дел на клучот. Јуниори плус големина клуч за клучеви од бебиња од без граници.