Miaенски Карат Карат Т.В. Дијамантски кросовер прстен во сребро сребро
  • Ново

Miaенски Карат Карат Т.В. Дијамантски кросовер прстен во сребро сребро

DEN 3.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Импресионирајте ја невестата со овој зачудувачки прстен за кросовер на дијаманти Миабела. Направено во бујно сребро сребро. Овој прстен се одликува со 39 дијаманти поставени со тркала, путер (H-I, i3) украсени во дизајн на кросовер. Безвременскиот стил на овој прстен го прави совршен за секојдневно носење, а исто така и за специјална пригода. Вистински главен дел во која било колекција на накит, овој прстен е задолжителен за секоја жена која се разликува. Направено во сребро. 1/4 ct. Т.В. Дијамант. Дијамантско намалување : тркалезно. Боја на дијаманти : H-I. Јасност на дијаманти : I3. Камења поставени од путер. Ширина на опсегот : 3,2мм. Прстен на кросовер. Трипл опсег прстен. Април Април. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови! . Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.