3,75 Ски украс за божиќен шарм
  • Ново

3,75 Ски украс за божиќен шарм

DEN 207.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Орнамент на црвена скијачка елка #461266 Црвена бела и сина Божиќна тематска скијачка елка украс е подготвен за потпевнување со еднострани димензии на облик на облик на облик на облик : 3,75 "H x 2,5 " W материјал (и) Метал/епоксиден акрилик. Декоративни.