Замена на единицата за испраќање на гориво REPC компатибилна со 1975- Chevrolet C GMC C 8CYL 6CYL 5,7L 4.8L 4.1L 5.0L 7.4L 6.6L
  • Ново

Замена на единицата за испраќање на гориво REPC компатибилна со 1975- Chevrolet C GMC C 8CYL 6CYL 5,7L 4.8L

DEN 1.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

PRODUCT SPECIFICSFitment Type : Direct Replacement Quantity Sold : Sold individually Notes : Three ports Interchange Part Number : FG05 D,GMSU2 L,692079 Warranty : 1-year unlimited-mileage warranty From precise molding and precision-matched, direct-connect components, right down to the brand we proudly etch on Вашиот дел како белег на нашата посветеност кон вас, овие производи се дизајнирани и произведени според строги стандарди за производство за да обезбедат точна вклопување, целосно обновени перформанси и мир на умот за техничарите и диерите, исто така ,. Big Ten75-77, 79 C10 Silverado75-79 C10 (подмодел : Cheyenne, Custom Deluxe, Scottsdale) 73-74 C10 Pickup Base75-77, 79 C20 Silverado75-79 C20 (подмодел : Cheyenne, Custom Deluxe, Scottsdale) 73-74 C20 C20 Пикап база75-77, 79 C30 Silverado75-79 C30 (подмодел : Cheyenne, Custom Deluxe, Scottsdale) 73-74 C30 Pickup Base75-77, 79 K10 Silverado75-79 K10 (подмодел : Cheyenne, Custom Deluxe, Scottsdale) 73-74 K10 Пикап база75-77, 79 K20 Silverado75-79 K20 (подмодел : Cheyenne, Custom Deluxe, Scottsdale) 73-74 K20 Pickup Base77, 79 K30 Silverado77-79 K30 (подмодел : Cheyenne, Custom Deluxe, Scottsdale) 73-74 K30 Pickup Basegmc7878 C15 Street Coupe75-78 C15 (подмодел : база, High Sierra, Sierra Classic, Sierra Grande) 77 C15 (подмодел : тешка половина, Инди Хаулер) 73-74 C15/C1500 Pickup Base79 C1500 C1500 C1500 (подмодел : BASE, High Sierra, Sierra Classic , Sierra Grande, Street Coupe) 75-78 C25 (подмодел : база, High Sierra, Sierra Classic, Sierra Grande) 73-74 C25/C2500 Pickup Base79 C2500 C2500 (подмодел : база, висока Сиера, Сиера Класик, Сиера Гранде) Number : FG05 D,GMSU2 L,692079 Fits Select : 1973-1976,1979 CHEVROLET C10 1978 CHEVROLET C10 C10 1977 CHEVROLET BLAZER 1977-1979 CHEVROLET K10 K10 1973-1979 CHEVROLET C20 1973-1979 CHEVROLET K20 1973-1975 CHEVROLET K10 1976 CHEVROLET BLAZER K10 1973 -1979 CHEVROLET C30 1973-1979 GMC C1500 1973-1979 GMC C2500 1973-1979 GMC K1500 1973-1979 GMC C3500 1973-1979 GMC K2500 1977-1979 CHEVROLET K30 1977-1979 GMC K3500 and more - add your vehicle to our fit widget to проверете.