Замрзнато дете девојче едно парче костим за капење
  • Ново

Замрзнато дете девојче едно парче костим за капење

DEN 527.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вашето малечко апсолутно ќе го сака ова симпатично замрзнато 2 костим за капење. Овој официјално лиценциран костум за капење има голема печатена Elsa со контрастни ленти за рафли со вкрстен дизајн за да го заврши ова парче за следниот ден на плажа. Официјално лиценциран. Upf+ 50. Рафли. Машина за перење.