Тера и Skyенски женски плус големина на земјоделски фармерки фармерки
  • Ново

Тера и Skyенски женски плус големина на земјоделски фармерки фармерки

DEN 344.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одете ретро со високиот глужд на Тера и Скај на високиот глужд. Овие трендовски фармерки сигурно ќе станат главен плакар што ќе го сакате. Исклучиво на. Материјал : 54% памук/38% вискоза/7% Elastrell/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 16 W. Fit : Classic. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 27 ”inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Стајлинг со пет џеб. Карактеристики : исечена силуета на пламен. Исечени фармерки од пламен за жени со плус големина од Terra & Sky.