Сет на транспарентно јасно случајно треперење Ц Божиќни светла - Зелена жица
  • Ново

Сет на транспарентно јасно случајно треперење Ц Божиќни светла - Зелена жица

DEN 303.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Карактеристики на производот : Боја : Чиста светилки / зелена жица Број на светилки на жица : 25 Големина на сијалицата : C7 растојание помеѓу секоја сијалица : 12 "Осветлена должина : 24 'Вкупна должина : 25' 5,5 " Оловен кабел 5,5 "Дополнителен кабел Дополнителен Карактеристики на производот : Сијалиците трепкаат во случаен начин Секоја светлина има клип на нивната основа, така што можете лесно да ги прикачите светлата на вашето дрво или на другите посакувани површини целосно собрани светилки лесно зашрафете ги и надвор, ако една сијалица изгори, останатите ќе останат осветлени содржи Конектори од крај до крај, кои ви овозможуваат да поврзете повеќе осветлени предмети заедно (да не надминуваме 210 вати) UL наведени за мерач на жица за внатрешна или надворешна употреба : 20 120 волти 60 Hertz 1,46 засилувачи 175 вати 12 "растојание од сијалица. 24 'осветлена должина. 5.5 "Оловен кабел. Конектори од крај до крај. Внатрешен/отворен.