Голф и вештачка трева за голф -путер во затворен простор за надворешна област
  • Ново

Голф и вештачка трева за голф -путер во затворен простор за надворешна област

DEN 15724.80

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Добијте повеќе време за вежбање на терени за голф и подобрете ја вашата игра за голф со All Green Golf! Нашата голф -трева е дизајнирана да ви даде вистинско искуство за голф. Тревата отпорна на временските услови и УВ изгледа природно зелена и никогаш нема да избледи. Со прецизно шиење, нашата синтетичка трева е издржлива и загарантирана ќе трае долго со 25-годишен животен век и 8-годишна гаранција. Нашата голф -трева е научно тестирана за контрола на „зелена брзина“ за обука за голф. Без отпадоци од јаглерод, нула хемикалии и материјал без токсин, All Green Golf е еко-пријателска лажна трева опција за зеленило за голф. Неговиот вграден дренажен систем исцедува 23 литри течност на час што го олеснува одржувањето. Нема потреба да се водат, косиме или одржувате пејзаж за голф! Едноставно користете сапун и вода за да го одржувате чиста. Водата лесно тече со трева, за да не мора да се грижите за баричките кога врне дожд. Совршено е како симулатори за голф за дома! Користете го како мат за вежбање за голф, мини голф, па дури и како домашен декор! Нашата трева има голем број на типови на сечилото и обрасци на чеша. Ние нудиме најразлични избори за да одговараат на вашите потреби! Нашите пред-исечени и сопствени димензии на трева се совршени за вас и вашите пријатели на голф. Тоа е идеално ставање мат за сите ентузијасти за голф - аматерски или професионален. Користете го во затворено или на отворено во текот на целата година. Проверете го разновидниот спектар на производи за трева што се однесува на еколошки производи со пребарување на All Green Lawn, All Green Pet, Allgreen Golf, Allgreen Sport, All Green Play и All Green Porm! Одрекување : Нашата сопствена исечена трева е чувствителна за боја. Можно е сенката да се разликува малку дури и ако купите две со иста големина на трева. Еко-пријателски : Нема отпадоци од јаглерод, нула хемикалии и без токсин значи дека е 100% безбеден. Нашата вештачка трева од 5 x 21 стапки е оптимизирана за подобрување на вашите игри за голф . Трајни : Со прецизно зашивање, УВ-заштита и ткаенина отпорна на временски услови, нашето ставање зелена матка е трајно и загарантирано да трае долго со 25-годишен животен век и 8 -Мајната гаранција . Помалку одржување : Само цревете ја вештачката трева за голф со вода и сапун. Неговиот вграден систем за дренажа исцеди 23 литри течност на час што го олеснува одржувањето . повеќенаменска : ние нудиме стандардни големини на голф и сопствени големини за да одговараат на вашите лажни потреби за трева. Користете ја за внатрешна или надворешна вежба за голф, мини голф, па дури и како декор во задниот двор . Тревата на иднината е тука : елегантни инженерски лопати и еколошки иновации на нозе. Проверете го разновидниот спектар на производи за трева што се однесува на еколошки производи со пребарување на All Green Lawn, All Green Pet, Allgreen Golf, Allgreen Sport, All Green Play и Allgreen Porm на!.