Акцент вртливата столица со Отоман за дневна соба - жолта
  • Ново

Акцент вртливата столица со Отоман за дневна соба - жолта

DEN 0.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ова столче за вртење на Aukfa и Отоман носат пространо, поканувачко седиште на кој било агол. Тежина на артикалот : 55 фунти (со отоман). Оваа столица има заоблен грб со дијаманти за традиционален допир и тркалезни, вдлабнати раце. Најдоброто од сите вртливи бази ви овозможуваат лесно да се вклучите и надвор од разговорите. Изградба на седишта : МДФ. Ергономски дизајн за врвна удобност - кадифениот акцент стол со Отоман користи ергономски криви грб и густо тапацирано седиште за ултра удобност. Материјал за нозе : Метал. Длабочина на артикалот : 33,50". Наведете и одобрена употреба на добавувачот : станбена употреба. Ширина на седиштето : 20. Големина на пакетот : 32,28 "x25. Вклучени раце : бр. Плус, влошките за заштита од анти -лизгање на нозете ги чуваат вашите подови безбедни од гребнатини . 360 степени за вртење на базата и лежиштето на оптоварување - Ова уникатно дизајниран стол за акцент има вртлива основа за лесна ротација на 360 степени. Тие се завиткани во тапацир исполнет со пена, кадифена тапацир во цврста боја во боја, нудејќи дополнителна поддршка додека се опуштате. Ширина на потпирачот за рака : без рака. Лесно собрание и услуга без загриженост - Чаир : 31,73 "W x 33. Висок квалитет на материјал и лесен за одржување - изработен од затегнати кадифени кадифени кадифе, ова столче е удобно да седне и меко на допир. Дебели влошки за главата, половината, грбот, потпирачите за ракави и потпирачите за подножје совршено се вклопуваат со телото, намалувајќи го стресот на вратот или грбот и ослободуваат мускули. Точка Висина : 33,78".