Чуда нација со кратки ракави на екипажот на вратот графички печати цврсти пижами сет
  • Ново

Чуда нација со кратки ракави на екипажот на вратот графички печати цврсти пижами сет

DEN 2.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овие момчиња се прашуваат комплетите за спиење со 2 парчиња нација, доаѓаат во забавни шарени отпечатоци. Тие доаѓаат со супер мек координативен врв и шорцеви кои се полиестерски дресови. Избор на забавни отпечатоци кои доаѓаат во сите големини од XS -XXL и големини на хаски. Овие супер удобни комплети за спиење се совршени за спиење, или само поминуваат време дома. Лесна грижа, машина за перење. 2- сет на парче вклучува. Краток ракав на врвот, панталони. Вратот на екипажот. Графички принт од предната страна. Крај : Еластична половината за оптимална удобност. 100% полиестер дрес што содржи 30% рециклиран полиестер. Машина за перење. 2-парчиња чудо нација за спиење сет за момчиња.