Ембер ентериери Аланис модерна тркалезна алуминиумна странична маса, месинг
  • Ново

Ембер ентериери Аланис модерна тркалезна алуминиумна странична маса, месинг

DEN 1.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Акцент на вашиот дом со додаток што беше направен да биде прикажан со гордост. Рачно изработени со внимание, Ембер ентериерите Аланис модерна тркалезна алуминиумна страна му нуди на вашиот дом убав модерен изглед на глам кој е совршен за одржување на вашиот омилен растителен аранжман или послужавник закуски. Оваа табела прикажува заслепувачка површина со дијаманти, завршена со зачукана таблета за да се создаде прекрасен текстуриран изглед. Оваа текстура овозможува естетска разноврсност на ова парче, беспрекорно мешајќи со низа стилови на украси, правејќи го ова одлично за спалната соба, дневната соба или која било друга област која има потреба од нешто ново. Овој додаток е стручно дизајниран и рачно изработен со занаетчиска експертиза. Било какви природни варијации не се недостатоци на производот, туку ќе обезбедат дека вашата набавка е навистина еден-на-еден вид производ. Оваа странична табела е изградена со алуминиум, создавајќи лесна и стабилна рамка. Овој материјал е отпорен на 'рѓа што дополнително ќе го продолжи животот на вашиот производ. Донесете стил на вашиот простор со ембер ентериерите Аланис модерна тркалезна алуминиумна страна. Ембер ентериери Аланис модерна тркалезна алуминиумна странична маса, месинг : заслепувачка површина со дијаманти, завршена со зачукана таблета. Мешавини беспрекорно со низа стилови на украси, што го прави ова одлично за спалната соба, дневната соба или на која било друга област која има потреба од нешто ново. Стручно дизајниран и рачно изработен со занаетчиска експертиза. Материјал : Алуминиум. Заврши : Месинг. Не е потребно собрание. Димензии : 17,25 инчи длабок x 17,25 инчи широк x 18,50 инчи висок.