Нулум Хана Шеарна геометриска килим на отворено или тркач
  • Ново

Нулум Хана Шеарна геометриска килим на отворено или тркач

DEN 2057.76

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Кој рече дека убавите акценти на подот се само за внатрешноста на домот, сè уште не се сретнале со килим во затворен простор/отворено. Секоја единица е дизајнирана да издржи на елементите додека додава допир на шарм во вашата околина. Овие парчиња се толку разноврсни што може да се најдете како да ги користите околу вашиот дом (не грижете се, тие се исто толку одлични и за употреба во затворен простор!) Нулум Хана Широметриски геометриски килим на отворено или тркач.