Фармерки со Софија од Софија Вергара Слаби тантела од страна на фармерките на глуждот, жените, жените
  • Ново

Фармерки со Софија од Софија Вергара Слаби тантела од страна на фармерките на глуждот, жените, жените

DEN 0.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Играјте да победиме во фармерките на Софија од Софија Вергара, тотално модерни, тотално фармерки на колкот Софија. Страните на чипка и лесен чувство ве одржуваат токму на трендот. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla Hispana : Los Jeans Sofia de Sofia vergara син тотаменте модерни y lo último en la moda. Лос Lados con Encaje y una sensación liviana te mantienen a la moda. Ексклузивен en. Омилени мерења на моделот : Висина : 5? 10?, Половината : 26?, Биста : 33? 36 ". Омилен модел е носење со големина 4/la Modelo Viste Una Talla 4.App Rox. inseam 27 "/ largo de Enterepierna : 27" Mid-Rise Fit; слаба нога; Тенок до глуждот/Адесте де Цинтура медиуми; Пјерна Абестада; Пјерна Есбелта Хаста ел Тобило. Контурна лента за половината ги гушка колковите за дополнителна удобност и спречува да се отвори; Поштенски мува со затворање на копчињата; нозе на страните на чипка; јамки за појас/la cintura contorneada se ajusta a las caderas para градоначалник Комодидад y evita qu la tela estire y forme espacios; Cremallera con cierre de Botón; con encaje a los lados de las piernas; Презилис пара Цинтун. Стајлинг со пет џеб; депонираше лепенка за потпишување на задниот дел од половината/Естило де Цинко Болсилос; Parche con la firma en lier en la parte trasera derecha de la cintura. Зошто ќе го сакаш тоа : сето тоа е во детс. Страните на чипка и неверојатно чувство ја однесете вашата колекција на тексас на следното ниво. Лос Lados con Encaje y una sensación greíble llevan tu colección de jeans al siguiente nivel . 56% памук/25% полиестер/18% вискоза/1% еластан/56% алгодан; 25% полиестер; 18% вискоза; 1% еластано. Машинска миење/Лавадо А Máquina. Увезено/де увоз. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни? Носете нешто што апсолутно го сакате.