Време и време женски широки ширина на балетски чевли
  • Ново

Време и време женски широки ширина на балетски чевли

DEN 1.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Со силуета без напор и исклучување, овие обични балетски чевли од време и TRU се лесни за носење како што се во стил. Само лизгајте ги како завршен допир и сте надвор од вратата! Сега во широка ширина за совршено вклопување. Лизгачки стајлинг. Еластична гулаб. Широка ширина. Удобно стапало. Рачно изработени горни и надворешни. Место чисто. Увезени. Обични балетски станови од ширина за жени од време и Тру.