Нулум Кајли мека бушава текстура со текстура со килим, 6 '7 9', сива
  • Ново

Нулум Кајли мека бушава текстура со текстура со килим, 6 '7 9', сива

DEN 1.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа динамички текстурирана шема со издигнувања и падови ќе додаде допир на современата талент во вашиот простор. Машина направена во Турција од свилен мек полиестер, секое парче нуди неутрална палета на бои што ќе се вклопи беспрекорно во речиси секоја шема за украси. • Nuloom Kylee Soft Shaggy Textusture Tassel Area reg • Машината направена • Направена во мисирка • Материјал : 100% полиестер • Поддршка : памук за лизгање • Поставување : Внатрешна • Препорачани простории : Дневна соба, спална соба, ходник, ден • вклучително и други.