Прва рамка за благослови во причест - Домашен декор - парче
  • Ново

Прва рамка за благослови во причест - Домашен декор - парче

DEN 2.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Направете спомени од првата причест на вашето малечко последно дури и подолго со оваа прва рамка за слика на благослови во причест. Одличен подарок за прва причест Оваа рамка вклучува бегство назад и ќе изгледа одлично на countertop или полица. Тоа го прави одличен религиозен чувар од важен момент во патувањето со верата. Пронајдете повеќе значајни религиозни подароци и слави за славење на друго место на оваа веб -страница. Метал. 8 "x 4 1/2 " со 5 1/2 "x 3 1/2 " простор за фотографии. Прва рамка за благослови во причест - Домашен декор - Подароци - Ф, рамки и албуми со фотографии - 1 парче.