Домашни колекции на отворено подни душеци и дормати, беж, 23 38
  • Ново

Домашни колекции на отворено подни душеци и дормати, беж, 23 38

DEN 2.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Повеќе од декоративно подобрување Оваа гума и кокошка обликувана врата е направена со тешка гума за поддршка што ја прицврстува на место додека четкате нечистотија и остатоци од чевли и чизми. Затегнатиот коко-влакна го олеснува чистата стапала за чистење. 100% влакна од кокос на кокос : Лицето на природно влакно обезбедува совршена површина за гостите да ги избришат чевлите пред да влезат во вашиот дом. Граница со тешка тежина од гума цврсто ја прицврстува душекот на место . место пред секоја надворешна врата : Користете на внатрешен двор, внатрешен двор, на внатрешен двор, внатрешен двор, на внатрешен двор, на внатрешен двор, на внатрешен двор, на внатрешен двор, на внатрешен двор, на внатрешен двор, на внатрешен двор, на внатрешен двор, на внатрешен двор, на внатрешен двор, на внатрешен двор, на внатрешен двор, на внатрешен двор, на внатрешен двор, на внатрешен двор, користете на внатрешен двор, на внатрешен двор. Во гаража, алишта за перење, влез и каде било има голем сообраќај однадвор . Совршена големина за вашиот голем влез : ДОРМАТ МЕРИ 38 "x 23" и е дебела 0,6 "за да и овозможи на вашата врата лесно да ја помине душекот без да добиете Заглавени . Декоративен дизајн : Додава уникатен допир на влезната врата или задната врата додека сте многу функционални. Користете само во покриени области на отворено. Не изложувајте директно на сончева светлина или дожд.