Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM
  • Ново

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

DEN 1.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Комплет за белешки за албуми Sei-One час. Одлично за почетници! Станете експерт за еден час. Создадете комплетен албум со најновите техники; Поставување хартија; мешање на шема; Фото групирање; лично списание; уникатни форми; украси со акцент на фолија; Пред-исечени парчиња и многу повеќе. Овој пакет 13x14-1/2 инчи содржи еден албум кој има страници од 12x12 инчи; Пред-исечени парчиња за распоред на дваесет страници; чекор-по-чекор упатства за боја; акценти на умирање; дизајнерски налепници; Костерски елементи; сатенска лента; Специјалност Бредс; Лепички бисери сите во кутија за чување. Дизајн : Миа Бела. Увезени.