Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM
  • Ново

Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

DEN 0.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : 97% рајон/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вклучува 2 пакети : два врвови на резервоарот. ФИТ : Опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : се печати; Исечен полите. Исечен резервоар Топ 2-пакет за девојчиња од Wonder Nation.