Topенски плус големина Долман ракав на врвот
  • Ново

Topенски плус големина Долман ракав на врвот

DEN 399.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Носете ја оваа супер симпатична туника на или надвор од рамото за без напор стил, повторно ќе се вратите на време и време. Со три четвртини ракави што стопираат на средната подлактица, можете да ги покажете вашите омилени модни додатоци. Ткаенината со мешавина од рајон е лесна и мека во текстурата, така што се чувствувате добро додека изгледате добро. Широкиот брод и лабава вклопување на оваа кошула ги крие вашите меки дамки додека ја надополнувате вашата природна убавина. Спарете ја оваа ласкава туника со хеланки и појас со високи половини за изглед на слабеење. Достапно во разновидни бои. Данскин сега женски плус големина Долман ракав врвни 75% рајон, 21% полиестер, 4% спандекс. Маица . Долман ракав. Boatneck. Хедер ткаенина. Цврсти линии на цвест. Директно полите. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно, само белило што не е хлор кога е потребно, да се спушти суво на ниско ниво, да се отстрани навремено, ладното железо кога е потребно.