Wonder Nation Girls Top Top & краток сет, 4-парчиња, големини 4- & плус
  • Ново

Wonder Nation Girls Top Top & краток сет, 4-парчиња, големини 4- & плус

DEN 1.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Облеката е лесна како летото, направете облекување ветре оваа сезона со сетот на облека со 4 парчиња на Wonder Nation. Комплетирано со два забавни врвови на резервоарот и два пара шорцеви, таа може да се меша и да се совпаѓа за да постигне совршен изглед. Задржете ја нејзината гардероба со оваа облека од 4 парчиња поставена од Wonder Nation и таа е подготвена за потопли денови! Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Резервоар на врвови : опуштено; вратот на екипажот; стил на пуловер; Графички принт од предната страна. Шорцеви : опуштено вклопување; Повлечен стил; еластична половината; делфин полите; печатење на сите. Облека со 4 парчиња сет за девојчиња од Wonder Nation.