Заменска ламба Epson
  • Ново

Заменска ламба Epson

DEN 3.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа ламба за замена на EPSON EPSV13 H010 L34 ELPLP34 користи 170 W чисти светилки за прикажување на слики во јасни детали. Тој е дизајниран за инсталација на лесен за корисници и се лизга на своето место со минимален напор; со што ве спречува да не барате поправка. Светилката на проекторот Епсон има живот од 2000 часа за многу презентации. EPSON EPSV13 H010 L34 ELPLP34 Замена на проекторот за замена за Power Lite 62 C/76 C/82 C : Овозможува лесна замена од корисниците. Светилката Power Lite има живот на сијалицата до 2000 часа. Различни други парчиња замена се достапни од колекцијата за да го одржат вашиот проектор непречено функционирање.