Уникатни поволни цени женски плус големина цврста рушена летна блуза со краток ракав на кратки ракави
  • Ново

Уникатни поволни цени женски плус големина цврста рушена летна блуза со краток ракав на кратки ракави

DEN 1.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Совршено се совпаѓаат со фармерки или пантолони со џогер за обичен летен стил. Лесен, врвот на истегнување станува суштински во текот на пролетта и летото. Врвот е супер удобен. Мора многу да ви се допаѓа оваа летна облека. Повод : Работа, секојдневно, празник. Ве молиме, проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Меѓународна големина на мерење (во инчи) градите GIRTH1 X 46 1/8 -44 1/22x 49 1/4 - 47 5/83x 52 3/4 - 51 1/84x - - 56 1/4 - 54 3/4 уникатни поволни цени Plusенски плус големина цврста руширана летна блуза со краток ракав 95% полиестер 5% спандекс. Увезени. Цврста боја. Краток ракав. Тркалезен врат. Детални детали. Машинско миење ладно со како боја во торба. Големина на телото на моделот : Висина : 5'3 ", Градите : 42 инчи, половината : 34 1/4 инчи, колк : 48 1/4 инчи, тежина : 188 фунти, моделот носи 1x.