Garanimals Toddler Girl Fleece Joggers, 3-пакувања, големини 2T-5T
  • Ново

Garanimals Toddler Girl Fleece Joggers, 3-пакувања, големини 2T-5T

DEN 0.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Симпатична и пријатна од горе до дното-чувајте ја целодневната удобна во овие џогери од руно од Гаранималс. Понудени во гардероба градење три пакувања во мешавина на отпечатоци и цврсти материи, овие панталони за влечење се совршени за време на игра. Должина на глуждот со еластична лента за половината за дополнителна удобност, тие можат да бидат спарени со скоро нешто во нејзиниот плакар, од маици за печатење до координацијата на џемпери на руно на Гаранималс (продадено одделно). Материјал : цврст : 80% памук/20% полиестер; Печатење : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 3 пара џогери. Големина : Моделот носи големина 3 T. ФИТ : Опуштено. Затворање : Повлечете со еластична половината. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Мека ткаенина од руно; опседнат манжетна. OEKO-TEX Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Девојче девојче руно џогери од Гаранималс.