Маица за потпишување на момчињата на шампион, големини 4-20
  • Ново

Маица за потпишување на момчињата на шампион, големини 4-20

DEN 224.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Обичен и удобен. Оваа шампионка за момчиња е направен во удобна мешавина од памук со логото на потписот отпечатено на предната страна. Со класичен дизајн на кратки ракави, оваа маица на оваа момчиња совршено со неговите шорцеви или џогери за кул спортски изглед. Материјал : 50% памук/50% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : лого печатење однапред; Везење на лого на ракав. Маица за кратки ракави на момчињата од Шампион.