Печатена маица Расел Момци, големини 4-18
  • Ново

Печатена маица Расел Момци, големини 4-18

DEN 224.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Светли, забавни бои со ладен дизајн создаваат приемник за привлечност за прекрасна мета. Покажете го неговиот модерен стил со оваа 2-пакет маици со кратки ракави од Расел. Изберете помеѓу забавни отпечатоци или цврсти бои за да се мешате и да се совпаѓаат со неговата секојдневна гардероба. Оваа екипаж на вратот на екипажот е направен со капки 360 ™ со ткаенина за влага за максимална удобност. Материјал : 50% полиестер/50% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : цврсти бои или отпечатоци од сите; Капката 360 ™ ткаенина за влага за влага. Расел цврсти и печатени маици за момчиња.