Тиркизна жолта и морнарица рачно изработена луксузна перница 20in 20in
  • Ново

Тиркизна жолта и морнарица рачно изработена луксузна перница 20in 20in

DEN 287.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Променете чувство на просторија со овој луксузен дизајнер и дизајнер на резолуција фрлаат перници. Трансформирајте го секој простор со овој задебелен и опустлив изглед со оваа рачно изработена луксузна перница од жолта и морнарица. Ткаенината е мешавина од рајон, памук и полиестер. Перниците се рака *Боја : Тиркизна жолта и морнарица *двострана перница *Невидливо куќиште за патент за прилагоден изглед *Сите шевови се над-заклучени и зашиени за професионална завршница *Поставувањето на моделот може да варира малку *Мерењата на перниците се цвест од цвест од. Внатре *перници вклучуваат ** хипоалергичен надолу алтернативна полицијална вметнување *суво чиста препорачана *содржина на ткаенина : 47%рајон/36%памук/17%полиестер *шема : шарена тиркизна жолта и морнарица рачно изработена луксузна перница 20in x 20in.