Flенски лак желе флип
  • Ново

Flенски лак желе флип

DEN 1.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Додадете малку разнобоен стил во вашата секојдневна гардероба со овие симпатични флип -апостолки со лак. Се одликува со тенка и полутранспарентна лента за грло, заедно со симпатична лак-вратоврска каде што лентите се здружуваат. Овие флип -апостолки на овие девојки имаат и мека и удобна нога за убаво чувство на нозе. Тие се идеални за носење на плажа, покрај базенот или езерото, додека трчаат работи низ градот, дружење со пријателите и многу повеќе. Овие флип -апостолки доаѓаат во разновидни бои за да одговараат на остатокот од вашата гардероба и да одговараат на вашата фенси. Flенски лак желе флип : Тенок дизајн на ленти за ленти. Поврзување на лак на врвот на каишот на зглобот на нештата. Флопките со лак имаат мека стапало. Доаѓа во големини 6, 7, 8, 9, 10 и 11. доаѓа во црна, чиста, розова и тиркизна.