Gyma деца Детска столици за трпеза сет w кутии за складирање табла табла цртање
  • Ново

Gyma деца Детска столици за трпеза сет w кутии за складирање табла табла цртање

DEN 1599.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој сет на маса и столчиња е дизајниран совршено за деца, давајќи им идеално место за седење, читање, цртање или создавање. Никогаш нема да снемате употреба за ова цврсто парче мебел. Blackboard и белата табла ќе му овозможат на вашето дете многу забавно во сликарството, а кутиите за складирање се многу корисни за да ги држат работите и да заштедат простор. Купете за табела за мали деца и столче поставени денес, и откријте додаток што мора да го има за која било игротека или резервна просторија. Опсежна и повеќенаменска таблета : едната страна од таблетата е табла, а друга е табла, децата можат да цртаат и да пишуваат со креда или Пенкало за гел. Овие табли, исто така, можат да се користат за настава . Направено од MDF P2, тесниот дрвен структурен дизајн ги прави исклучително цврсти за деца, овие маса и столчиња се многу издржливи. Материјалите се пријателски расположени за животната средина, нетоксични и без мирис без мирис . дизајниран за деца . Може да се користи како детска трпезариска маса, табела за активности или табела за учење.Материјал : MDF P2. Нето тежина : 35 фунти. Димензија на табелата : 23.5''x23.5''x19 ''. Димензија на столот : 12'''x11''x20.5 ''. Висина на седиштето : 10,5 ''. Пакетот вклучува : . 1 x табела. 2 x столици. 2 x кутии за складирање на животната средина, нетоксични и без мирис MDF P2 материјали. Наменето за деца. Вклучете една маса, две столчиња, две кутии за складирање.