Подобри домови и градини Матилда Безобразен контра столче, повеќе бои
  • Ново

Подобри домови и градини Матилда Безобразен контра столче, повеќе бои

DEN 2.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Sleek и Modern, The Metter Homes & Gardens Matilda Counter Counter Counter Counter е совршен натпревар за бистро, обичен или модерен сет за јадење. Оваа привлечна опција за седење има трајна конструкција на челик обложена со прав за сигурно седење од година во година. Изработени со дизајн без грб, овие разноврсни столици ги поздравуваат вашето семејство, пријатели и соседи во вашиот дом. Продадени индивидуално и подготвени за употреба без потребно собрание, подобриот домови и градини Матилда Безак-столче прави стилски додаток на вашата трпезарија, кујна за јадење, бар-област или внатрешен двор. Достапно во сива, мудрец, црна и бела боја. Подобри домови и градини Матилда Безак -контра столче. Атрактивниот модерен дизајн додава стилски изглед на вашата трпезарија, кујна за јадење, бар-област или внатрешен двор. Продадени индивидуално. Стандардна бројачка висина. Дизајн без грб за разноврсна поставеност. Цврста конструкција на челик обложена во прав. Совршено за секојдневно, бистро или модерно јадење. Доаѓа подготвен за употреба без потребно склопување. Достапно во сива, мудрец, црна и бела боја. 1-годишна гаранција. Димензии на контра -столче без бек на грбот : 17,25 "x 17,25" x 24 "H. Висина на седиштето : 24". Матилда без грб Столница Тежина на столицата : 12,1 фунти . Материјали : челик. Димензии на пакетот : 18,5 "x 18,5" x 49.2 ". Оваа ставка е спакувана во една голема кутија што може да не се вклопи во возило со стандардна големина. Ве молиме, проверете дали имате голем автомобил или камион за пикап во продавница . Димензии на испорака : 18,5 "x 18,5" x 49.2 ". Тежина на испорака : 33,07 фунти.