Динамички атлетски шорцеви на гепарди за гепард
  • Ново

Динамички атлетски шорцеви на гепарди за гепард

DEN 479.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Супер мека и лесна-тоа е понудената комбинација прикажана на овој пар атлетски шорцеви од гепард. Совршени за вежбање или вежбање, овие шорцеви за влечење на мажи се обележани со истегнување ткаенина што се движи со вас удобно. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6â 1â, половината : 30-1/2â, градите : 37â, рамената : 45â. Моделот носи големина M. приближно. ИНСЕАМ : 9â. Повлечен стил. Еластична половината; Лого на quакард во ентериер. Полиестер вселенски. Контрастна мрежа. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Мажите ги повлекуваат атлетските шорцеви од гепард.