Стив Маден Милес Патика
  • Ново

Стив Маден Милес Патика

DEN 2.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Бидете во чекор со Sneakerheads оваа сезона со додавање на Myles во вашата мешавина на обувки! Дебелиот и подигнат јака од овој удар формираат ултра-тековна силуета и спортски хардвер го прави лакирањето во стилот на влечење. Висина на пета од 1,75 инчи. Менаж или ткаенина горниот материјал. Човечки единствен.