Девојки Алексис Цвет Еспадрил Сандал
  • Ново

Девојки Алексис Цвет Еспадрил Сандал

DEN 319.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Комплетен со цветни акценти и ремени на тексас, оваа секојдневна сандала е супер-стилски противотров на основните лизгања. Бонус : Лесниот дизајн на слајд е практичен за девојчињата во движење. BCBG девојки. Моден сандал. Направено за мали девојчиња и големи девојки (големини 11-6). Цветни акценти. Денимски ленти. Лесен дизајн на слајд.