Глувче за ласерско затемнување на технологијата
  • Ново

Глувче за ласерско затемнување на технологијата

DEN 9766.40

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Затемнувањето на OCZ сјае ново светло за тоа што значи да се биде глушец за игри. Најприфатливиот ласерски глушец за перформанси има на табла-меморија и кориснички дефинирани "мулти-профили " за глувче како никој друг. Вашиот глушец, вашите правила! Конфигурирајте разни команди на тастатура и макро функции во рамките на глувчето за вистински да го прилагодите вашето искуство за игри и да ги понесете вашите поставки насекаде за моментална функционалност "приклучок и играјте ". OCZ Technology Eclipse Laser Gaming глушец дизајниран да биде попрецизен и точен за да обезбеди погодност и сигурност за сесиите за игри. 5 вкупни копчиња за подобра употребливост и зголемена ефикасност. Интерфејсот на домаќинот на глувчето USB игри овозможува брз пренесување на податоците со поголема брзина за ваша погодност. Скролувајте го тркалото Тип за стабилна употреба со максимална продуктивност. USB конекција за лесна врска. Карактеристики на ласерска резолуција за свилено мазно движење. Ергономска карактеристика на глувчето за игри за максимална ефикасност и погодност. Доаѓа во црна боја на производи за подобро да одговараат на вашиот стил и тема.