Ексклузивно качулка за момчиња на чудо нација со маски, 3-парчиња, големини 4-18
  • Ново

Ексклузивно качулка за момчиња на чудо нација со маски, 3-парчиња, големини 4-18

DEN 2.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тој ќе остане подготвен за на отворено со ладен и удобен сет на качулка и маски од 3 парчиња! Изработено во меко руно и комплетно со две забавни графички маски за печатење, овој сет го одржува заштитено и топло во тие денови на студено време. 3-парчиња сет вклучува : една качулка и две маски. Худи : Затворање на предниот патент; долги ракави; прикачен аспиратор; Зип Сплит кенгур џеб. Маска : Графички принт однапред. Не за медицинска употреба и да не се користи како замена за маска за медицинско одделение. Производот не е одобрен од ФДА или одобрена од ФДА. Покривните облоги на лицето не треба да бидат поставени на мали деца на возраст од 2 години, секој што има проблеми со дишењето или е во несвест; Немоќна или на друг начин не може да ја отстрани маската без помош . Маски : 57% памук/38% полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Худи со маска 3-парчиња сет за момчиња од Wonder Nation.