Внуци Палео Грумбо, цели одобрени, замрзнати оброци, подготвени за јадење
  • Ново

Внуци Палео Грумбо, цели одобрени, замрзнати оброци, подготвени за јадење

DEN 143.52

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Палео Гумбо, цели 30 го одобри нашето палео преземање на пилешко и колбаси гумбо. Колбас од мисирка, колбаси од пилешки бутови, и тон зеленчук и зачини. Поддршка од ориз од карфиол за редовно. Без зрна, нема млеко, нема соја, без мешунки внуци Грумбо Палео Чан, лесен, удобен, подготвен за јадење замрзната храна здрава замрзната храна Палео замрзната храна, без ранг, пилешки зеленчук, мако хранливи материи, макори, зона диета.