Момци на Расел носат сега ткаени џогери, 2-пакувања, големини 4- & хаски
  • Ново

Момци на Расел носат сега ткаени џогери, 2-пакувања, големини 4- & хаски

DEN 0.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Атлетски, стилски и удобно. Овие џогери Russell Cargo има еластични манжетни за глуждот и ткаени ткаенини за истегнување што овозможува целосен опсег на движење. Супер удобно и со разноврсност, овие прекрасни џогери вклучуваат функционален цртеж, патенти на глуждот, 2 странични џебови и 2 џебови на карго. Со кауер 360 технологија за влага за влага и рециклирани материјали, овој трендовски и атлетски изглед е совршен натпревар за неговата гардероба. Материјал : 48% полиестер/38% рециклиран полиестер/14% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 пара панталони. Затворање : Повлечете стајлинг со еластична лента за половината. Ockебови : Два џебови на страните; Две џебови со затворање на размавта на нозете. Карактеристики : Еластично полите со патенти на глуждови; Капката 360 ™ ткаенина за влага за влага. Расел ткаени џогери со момчиња.