Замрзнати девојки од осип-осип со двојно костим за капење со UPF 50+, големини 4-6x
  • Ново

Замрзнати девојки од осип-осип со двојно костим за капење со UPF 50+, големини 4-6x

DEN 367.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Однесете ги Ана и Елса на плажа, базенот или задниот двор со овој сет на спомен за капење со двојно парче. Тоа е симпатично, шарено и подготвено да направи некои бранови! Вклучува комплет за капење со две парчиња. Осип чувар : екипаж; контрастни долги ракави; графички однапред. Крајни : Еластична лента за влечење на половината; Акценти на руфли; печатење на сите. Времето Елементите : Овој сет за капење за капење на осип нуди заштита од 50+ . © Дизни, сите права се задржани. 85% полиестер/15% спандекс. Машина за перење. Увезени. Замрзнатиот гарда на Дизни, дводелен костим за капење за девојчиња.