Девојки долги ракави велур худи, големини xs -xl
  • Ново

Девојки долги ракави велур худи, големини xs -xl

DEN 479.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Чувајте ја топла оваа сезона со колекцијата за девојчиња за правда x велур худи! Направено од кадифен велур, овој врв сигурно ќе ја задржи пријатна и удобна цела сезона. Пар со омилените џогери или хеланки за необично-ладно треска што е сигурно да стане главен во нејзината зимска гардероба! Кадифен велур. Дуксер.