Каи 7. Преиспитано тркало од алуминиум ОЕМ Алуминиум, сите насликани светло пушено хиперсилвер, се вклопуваат - Киа Соренто
  • Ново

Каи 7. Преиспитано тркало од алуминиум ОЕМ Алуминиум, сите насликани светло пушено хиперсилвер, се вклопуваат

DEN 3199.68

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристапување до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат 19 x 7,5, 5 y портпари, 5 лагли, шема на завртки од 115мм, не TPMS, сите насликани светло пушени хиперсилвер. Тоа одговара на вашата 2016-2020 година Киа Соренто. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Kai 19 x 7,5 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало од алуминиум, сите насликани светло пушено хиперсилвер, одговара на 2016-2020 KIA SORENTO 19 X 7,5, 5 y погледи, 5 lug, 115mm Bolt Model, Non TPMS, сите насликани светло пушено пушено хиперсилвер, изработени од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило. Одговара на Изберете : 2016-2020 Киа Соренто и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.