Уникатни поволни цени, женски исечен отворен предниот дел од долги ракави, крзно од крзно од крзно, јакна
  • Ново

Уникатни поволни цени, женски исечен отворен предниот дел од долги ракави, крзно од крзно од крзно, јакна

DEN 687.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа исечена јакна од уникатни поволни цени користи крзно крзно крзно, се чувствува елегантна и ви овозможува да останете топло во есен и зима додека покажувате целосно модерен изглед. Модната faux крзно палто е тука за да го загреете срцето и да ве одржува пријатно! Тоа е добар избор за современи жени. Симпатичното крзно од крзно го покрива овој класичен капут со безбојни и долги ракави. Оваа јакна има исечен дизајн и нема џебови од обете страни. Стил со пар фармерки долги плетени здолништа или фустан од каросерија за модерен зимски изглед. Повод : Свадба, коктел, датира, вечер, викенд, забава ноќ, секојдневно, работа, итн. Моделот носи големина XS. (Висина : 5'11 ", Градите : 32 1/4 инчи, половината : 23 3/5 инчи, колк : 35 инчи, должина на рамото : 16 1/7 инчи, тежина : 110,2 фунти) Мерење (во инчи) Меѓународно Големина градите на градите ширина на рамото вкупна должина - 33 1/8 - 14 5/8 - 14 1/4s - 35 - 15 1/8 - 14 5/8m - 37 - 15 5/8 - 14 7/8 L - 40 1/8 - - 16 3/8 - 15 1/8xl - 43 1/ 4 17 15 1/2 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени, женски исечен отворен предниот дел од долги ракави, крзно од крзно, кратка јакна од ситници 100% полиестер. Увезен. Долг ракав.