Одлична вредност Замрзнати диви боровинки, Оз
  • Ново

Одлична вредност Замрзнати диви боровинки, Оз

DEN 95.68

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одлична вредност Дивите боровинки се замрзнати за да се запечатат во сите нивни вкусни овошни вкусови. Тие се одлични за пијалаци, топинг и многу повеќе. Послужете ги овие сочни бобинки сами по себе како здрава закуска или направете го дополнително специјално лекување и врвот со шлаг. Додадете ги во овесна каша, овошни салати, сладолед, јогурт или млечни производи. Уживајте во нив како страна со житни култури, палачинки или вафли. Тие се исто така идеални како врвот за чизкејк и други вкусни рецепти за десерт. Тие се одлични за здравствени свесни лица бидејќи немаат додаден шеќер. Тие нудат придобивки од исхраната бидејќи тие се одличен извор на диетални влакна и добар извор на железо. Негувајте ги пупките за умот, телото и вкусот со замрзнати диви боровинки. Со нашиот широк спектар на категории на производи кои опфаќаат потрошувачки на намирници и домаќинства, ние ви нудиме различни производи за потребите на вашето семејство. Нашите производи се погодно достапни на Интернет и во продавниците на национално ниво, овозможувајќи ви да зачувате и да заштедите пари во исто време. Вкусни диви боровинки. Богати со диетални влакна. Одлично за пијалаци и печење. Нема додаден шеќер. Resealable торба за да помогне во одржувањето на свежината.