Bootенски удобно -патент за возење со патент
  • Ново

Bootенски удобно -патент за возење со патент

DEN 0.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Влезете во совршениот багажник за возење со багажникот Кабри од Бринли Ко. Овој багажник за возење на коленото има високо-низок дизајн со патент и акцент на копче. Вознемиреното боење му дава на овој багажник текстуриран изглед, додека мемориската пена за пена прави трајно абење. Висина на пета : 1-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 14 инчи. Обем на теле : 15 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : мемориска пена. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.