Шеврон Дувет покритие, виножито
  • Ново

Шеврон Дувет покритие, виножито

DEN 2.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој геометриски шеврон од MWW Design Studio создава лична фокусна точка. IDG Chevron Duvet Cover, Rainbow : Прекрасна уметност од MWW Design Studio создава геометриски дизајн во повеќе бои за овој дух управуван од уметност. Печатено во извонредни детали за ткаен дух, ова е моментална фокусна точка на секоја спална соба. Ткаенината е ткаена, а дувечката е печатена и зашиена од полиестер за лесна нега и е поддржана со мека ткаенина од поли/памук. Текстурата во ткаенината дава димензија и уникатен изглед и чувство на духот. Координирање на Shams на располагање. Скриено затворање на патент. Машинско миење и суво.