Единствени поволни цени за женски плус карго за влечење на половината без ракави
  • Ново

Единствени поволни цени за женски плус карго за влечење на половината без ракави

DEN 0.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој комунален елек обезбедува најдобар и највисок стил, задолжителен за вашата гардероба. За секојдневно носење или на отворено со пријателите на одмор. Обликот на оваа јакна од елек е обичен и лесно се носи. Исклучително мек и лесен елек, се вклопува удобно. Ве молиме, проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Мерење (во инчи) Меѓународна големина градите ширина на рамото вкупна должина1x 49 1/4 16 3/8 - 29 1/82x- - 52 3/8 17 1/8 - 29 1/23x 55 7/8 17 7 /8 - 29 7/84x 59 1/2 - - 18 1/2 - 30 3/8 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени, женски плус карго за влечење на половината, без ракави јакна 100% памук. Увезени. Стојат јака. Карго џеб. Влечење на половината. Јакна елек. Одделно со ткаенина или боја. Моделот е 5'7 ", 180 фунти одговара на големина 1x.