Овошје на разбој девојки шпагети ленти за спортски градник, 4-пакет, големини 4-16
  • Ново

Овошје на разбој девојки шпагети ленти за спортски градник, 4-пакет, големини 4-16

DEN 3.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

За поддршка, таа треба и стил што таа сака, сметајте на оваа младешка свежа збирка градник 2-пакет од Fruit of the Dale. Таа може да го носи како што е или да го користи малиот затворач за да го постави во поставката на Racerback, така што нејзините ленти нема да се покажат кога носи врвови без ракави! 4-пакет вклучува : 4 спортски градници. Подлога. Лесно наредени чаши со прислушување на контраст. Квадратен врат. Прилагодливи ленти за шпагети со затворач за Racerback. Прилагодливо затворање на куката и очите на грб. Дизајн без ознаки за оптимална удобност. Центар што виси шарм. Достапно во асортиман на бои. 94% памук, 6% спандекс. Рачно миење. Увезени. Овошје на градниот градник 2-пакет за девојчиња.