Гербер бебе и дете девојче џемпер кардиган
  • Ново

Гербер бебе и дете девојче џемпер кардиган

DEN 396.80

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нашите слатки кардигани се совршени за положување кога има студ во воздухот. Носете ги Оставете ги омилените фустани на вашето дете, маички, облеки и многу повеќе. Секој од нив е направен со мека памучна точка што вие и вашето дете ќе ја обожавате. Нашите најважни работи се независно сертифицирани со Стандард 100 од OEKO-Tex®, така што не треба да се грижите за штетните материи во гардеробата на вашето бебе. Овој пакет вклучува едно бебе со долг ракав или дете девојче Вајт Кардиган. Гербер бебе и дете девојче џемпер Кардиган, (новороденче - 5Т). Вклучува едно бебе или дете девојче Кардиган. Направено со мека и топла, убава ткаенина од памук Поинтел. Карактеристики на удобните вратови на екипажот, долги ракави и предните затворања на предната промена. Цврсто бело. Обезбеден слој на омилените каросерии на вашето дете, маички, фустани и повеќе. ОЕКО-TEX Број на сертификација : Стандард 100 од OEKO-TEX #20.HID.08293 HOHENSTEIN HTTI www.oeko- /Standard100. Машинско миење / сушење суво. Увезени.